אביזרים וציוד נלווה לבריכות שחייה

08-6329090

אם הגשמתם חלום ובניתם בריכת שחייה בחצר כדאי שתדעו שאתם רק בתחילת הדרך. למעשה, כדי לשמור על תחזוקת הבריכה ועל תקינותה עליכם להצטייד באביזרים לבריכות שחייה. אמנם אביזרים אלו יאפשרו לכם לבצע חלק מעבודות התחזוקה בעצמכם ובכך לחסוך כסף רב, אבל הודות למגוון האביזרים הרב ולצורך בהתאמה אישית לסוג ולאופי הבריכה נדרש ייעוץ מקצועי.

חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון מוצרים ואביזרים משלימים לבריכות השחייה

למשל, כיום ניתן לבחור בין מגוון של רובוטים לניקוי הבריכה, בין סוגים שונים של משאבות ובין מספר רב של מסנני חול. ורק כדי לסבר את האוזן כדאי שתדעו שיש מסנני חול טרמופלסטים, מסנני חול עם ברז עליון, מסנני חול עם ראש צד, מסנני חול מפיברגלס ומסנני חול עם משאבה. וזה עוד לפני שדיברנו על אביזרי ניקיון כמו רשתות, מוטות טלסקופיים, ערכות בדיקה, שקי חול ועוד.

אז מה עושים?

כדי לעשות סדר בבלגן ולהבטיח שהבריכה שלכם תהיה מתוחזקת כנדרש עליכם לעשות דבר פשוט – לפנות לחברה שמתמחה באחזקת בריכות ושמצוידת באביזרים לבריכות שחייה שמתאימות לסוג הבריכה שברשותכם : בריכה מתועשת, בריכת מבטון או בריכה מפיברגלס. עם זאת, כדי להסיר דאגה מלבכם באופן מוחלט עליכם לוודא שני דברים :

  1. שאנשי החברה מצוידים בתעודות הרלוונטיות מטעם משרד הבריאות
  2. שלאנשי החברה ניסיון מעשי וטכני כאחד בתחזוקה של בריכות שחייה.

אמנם אנשי החברה יתקינו עבורכם גופי חימום ומשאבות מים, יוסיפו את הכימיקלים הנדרשים, ינטרו את מי הבריכה ויבדקו את איכותם, יתחזקו את חדר המכונות ואפילו ינקו את הפילטרים שלכם בקביעות אבל זה לא מספיק – אתם יכולים לעשות פעולות פשוטות שיבטיחו את הנאתכם מהבריכה.

רוצים דוגמא ? בבקשה

הידעתם שכיסוי הבריכה באמצעות יריעה יכולה לעשות פלאים ולחסוך לכם הרבה כסף? כיסוי זה מונע את אידוי המים מהבריכה בימים חמים וחוסך לכם מילוי של מים – פעולה שיכולה להסתכם בהרבה זמן, אנרגיה וכסף. ובימינו כידוע “זמן שווה כסף” ובמילים אחרות – את הזמן שתחסכו במילוי חוזר של מים אתם יכולים לבלות בשכשוך במי הבריכה. אנחנו יודעים מה עדיף, אבל למה שלא תיווכחו בכך בעצמכם?

פתרונות חימום לשימוש בבריכה בכל עונות השנה: משאבות חום , חימום סולארי, גופי חימום חשמליים

כימיקלים שונים: מלח, כלור, ערכות לבדיקת המים ועוד

אביזרים שונים כגון: משאבות, פילטרים, מכשירי מלח, רובוטים לניקיון הבריכה

כיסויים וסגירות לבריכה:

כיסוי בריכה בטיחותי, האביזר הבטיחותי הראשון בבריכה הביתית לשמירה על בני הבית ואורחיהם הנו כיסוי בריכה בטיחותי, התקנת כל סוגי הכיסויים, כיסויי בריכה חשמליים, תריס ועוד

רובוטים , משאבות , מערכות מלח ובקרים , מערכות חימום , מסנני חול , אביזרי ניקיון לבריכה , מוצרי פי וי סי PVC , סולמות לבריכה, מפלי נירוסטה לבריכה , פנסי לד LED