מפלי נירוסטה לבריכה

08-6329090

מפלי מים לבריכה

בריכת שחייה פרטית מקנה לחצר מראה יוקרתי ומזמין יותר, המשדר איכות חיים. עם זאת, אפילו את המראה היפיפיה הזה ניתן לשדרג עוד יותר בעזרת מפל לבריכות שחייה.

יתרונות מפל מים לבריכה

מפל משפיע מאוד על הפן הדקורטיבי- מדובר באלמנט עיצובי אשר מקנה לבריכה ייחודיות ומעצים את המראה היוקרתי. 

בנוסף, מפל מים כחלק מעיצוב הגינה ומבריכת השחייה הפרטית שלכם מעצים את החוויה והעניין- הצליל המרגיע של מים זורמים והתחושה הנעימה כאשר שוחים או יושבים תחת המפל. מחקרים מעידים כי צליל של מים זורמים או פכפוך מים מיצרים בגוף האדם שלווה ומשרים רוגע ( מצרך כל כך נדיר באורך חיים עמוס ולחוץ). בתרבויות המזרח משלבים מפלי מים במרחב היומיומי  מתוך רעיונות עמוקים של התבוננות עמוקה, יצירת השראה והרהור. נהוג לבצע סוגי מדיטציות שונות ודמיון מודרך כשברקע צליל מים זורמים.רק דמיינו את צליל השלווה הזו אצלכם בבריכה. 

חשוב לשים לב בסיום השימוש כי המפל לא עובד בבריכות בעלות כיסוי חשמלי במידה שהכיסוי סגור והמפל עדיין עובד, קיימת סכנה שהמפל יציף את כל המים מעל הכיסוי וכך יגרם נזק רב. 

מגוון אפשרויות עיצוב והוספת מפל מים לבריכה

  • מפלי נירוסטה– בעל קווים נקיים ומודרניים, המפל אינו גדול במיוחד ומשתלב עם הבריכה, ניתן למצוא את מפלי הנירוסטה במגוון דגמים רחב והם עמידים לאורך זמן.

מחיר מפלי נירוסטה נע בין 1,500 ש”ח ל- 4,500 ש”ח.

  • מפל דמוי אבן– מוסיף אווירה ומראה טבעיים יותר – המפל מחופה באבנים טבעיות עמידות מאוד במים וניתן לעצב אותו בהתאם לגודל ולמראה הרצויים.

מחיר מפלי דמוי אבן נע בין 2,000 ש”ח ועד ל-10,000 ש”ח.

  • מפל מסך– המפל נטמע בקיר ויוצר לרוחבו מעין מסך מים, המראה שנוצר מרשים מאוד.

ניתן להוסיף לכל סוגי המפלים תאורה להדגשת האלמנט ולנוחות מירבית בשעות החשיכה.

מחיר מפלי מסך נע בין 1,500 ש”ח ועד 15,000 ש”ח.

מחירם של כל סוגי המפלים משתנה בהתאם לגודל, לעוצמת הזרימה והדגם. 

במחסני הבריכות של לוקספול תוכלו למצוא מגוון רחב של מפלים ומוצרים המיוצרים באיכות הגבוהה ביותר אשר ישדרגו את הבריכה הפרטית שלכם!

לכל שאלה, ייעוץ וקבלת הצעת מחיר פנו למומחים לוקספול!