סולמות לבריכה

08-6329090

בכל בריכה מעל גובה 1.2 מ’ יש צורך להתקין סולם בחלק העמוק גם אם ישנן מדרגות כניסה.

ישנם סוגים רבים של סולמות:

סולם בצורת A – הסולם מתאים לבריכות עיליות והוא עשוי פלדת עלחלד כאשר מספר השלבים נכ בין שניים לחמישה שלבים והם עשויים פלדת על חלד או פלסטיק, מחוספסים או עם בעלי ציפוי נוגד החלקה לבטיחות מירבית. הסולם מוצב כשר צלע אחת של ה- A בתוך הבריכה כאשר רגלייה מונחות על קרקעית הבריכה והצלע השניה מחוץ לבריכה ורגליה על הרצפה. גובה הסולם יהיה לפחות בגובה דופן הבריכה במקום בו הוא מוצב.

סולם תלוי על דופן הבריכה – סולם זה מתאים לבריכות בנויות מכיוון שהוא מוצמד לדופן הבריכה ונתמך בה על מנת לשאת את משקל המטפסים בו. סולמות אלה עשויים על פי רוב מנירוסטה והם קיימים במספר דגמים על מנת להתאים לסוגי הבריכות השונות (בריכת סקימרים או תעלות גלישה) ישנם סולמות רחבים או צרים יותר בעלי מספר שלבים משתנה, עם מעקה או בלי. 

סולם לחדר מכונות

חדר מכונות לבריכת שחייה הוא החדר בו נמצאים כל המכשירים אשר שומרים על מי הבריכה מאוזנים ונקיים. למשל: משאבה, מסנן חול, מכשיר מלח לחיטוי ועוד. החדר הוא בעל יציאות חשמל מובנות אשר מתאימות למכשירים השונים. כאשר החדר הוא תת קרקעי יהיו בו מכסה סגירה וסולם.

על הסולם לחדר המכונות להיות קבוע במקומו ובעל הארכה. הסולם יכול להיות עשוי אלומיניום  או חומרים אחרים  מבודדי חשמל כמו פיברגלס למשל.

סולם לבריכה הוא מוצר שצריך לשאת עליו משקלים שונים ולהיות עמיד לאורך זמן במגע מתמיד עם מים וכמובן בגובה מתאים לבריכה ועבורכם, כל זאת חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים סולם. 

לשאלות נוספות והתאמה אישית עבורכם מוזמנים לפנות אלינו, חברת “לוקספול”.